Strona g艂贸wna >> Egzamin zawodowy >> Nowy_ZAWODOWY >> Wyniki egzaminu na kwalifikacje
Wyniki egzaminu na kwalifikacje Drukuj Email
Wpisany przez Irena R贸偶a艅ska
czwartek, 19 czerwca 2014 19:00
Pragniemy poinformowa膰 uczni贸w klas drugich technik贸w, 偶e Dyrektor Okr臋gowej Komisji Egzaminacyjnej w Gda艅sku wyda艂 komunikat dotycz膮cy przekazywania wynik贸w egzaminu potwierdzaj膮cego kwalifikacje w zawodzie przeprowadzanego w terminie maj-lipiec 2014 r. (Nowa formu艂a egzaminu zawodowego)
Zgodnie z 搂139 ust. 2 rozporz膮dzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 30 kwietnia 2007 r. w sprawie warunk贸w i sposobu oceniania, klasyfikowania i promowania uczni贸w i s艂uchaczy oraz przeprowadzania sprawdzian贸w i egzamin贸w w szko艂ach publicznych (Dz U nr 83, poz. 562, z p贸藕. zm.) wyniki egzaminu potwierdzaj膮cego kwalifikacje w zawodzie przeprowadzanego w terminie: maj-lipiec 2014 r. b臋d膮 przekazane do szk贸艂/plac贸wek w dniu 29 sierpnia 2014 r.