Strona g艂贸wna >> Egzamin zawodowy >> Nowy_ZAWODOWY >> Portal dla technika
Portal dla technika Drukuj Email
Wpisany przez Irena R贸偶a艅ska
艣roda, 04 stycznia 2012 14:27
Uczniowie klas IV wszystkich klas technikum chc膮c dobrze przygotowa膰 si臋 do egzamin贸w potwierdzaj膮cych kwalifikacje zawodowe mog膮 korzysta膰 z opublikowanych i opracowanych zada艅 egzaminacyjnych znajduj膮cych si臋 na specjanych stronach.

Proponujemy odwiedzanie nast臋puj膮cych stron:
1) Insert Skrypt INSERT GT
2) Portal dla technik贸w i ZSZ
3) przykladowe rozwi膮zania na CKE

Znajdziesz tu informacje o egzaminie zawodowym technik贸w, szk贸艂 policealnych i ZSZ. Mo偶esz tu pobra膰 arkusze praktyczne, rozwi膮zania zada艅 oraz testy z poprzednich lat. Wiele informacji mo偶esz znale藕膰 na FORUM o egzaminie i przedmiotach zawodowych.