Strona g艂贸wna >> Egzamin zawodowy >> Nowy_ZAWODOWY >> Wyniki egzamin贸w zawodowych
Wyniki egzamin贸w zawodowych Drukuj Email
Wpisany przez Dyrektor
wtorek, 23 sierpnia 2011 07:04
Informuj臋, 偶e wyniki przeprowadzonego w 2011 roku egzaminu zawodowego i egzaminu maturalnego w terminie poprawkowym zdaj膮cy b臋d膮 mogli sprawdzi膰 samodzielnie na stronie internetowej Okr臋gowej Komisji Egzaminacyjnej w Gda艅sku www.oke.gda.pl w serwisie dla uczni贸w. Absolwenci otrzymaj膮 kody indywidualne logowania, kt贸re mo偶na pobra膰 w sekretariacie szko艂y. Zdaj膮cy po wpisaniu tego kodu i has艂a (PESEL) uzyska dost臋p do informacji o wyniku egzaminu.
Zgodnie z komunikatem dyrektora CKE dost臋p do wynik贸w b臋dzie mo偶liwy w dniu ich og艂oszenia, czyli:
- 26 sierpnia 2011 r. wyniki egzamin贸w zawodowych