Strona g艂贸wna >> Programy UE >> Nowy_FUNDUSZE-UE >> SZKO艁A SUKCESU ZAWODOWEGO
SZKO艁A SUKCESU ZAWODOWEGO Drukuj Email
Wpisany przez Dyrektor
poniedzia艂ek, 01 grudnia 2014 20:16
"Szko艂a Sukcesu Zawodowego IV" to projekt rozwijania kompetencji zawodowych oraz kompetencji kluczowych. Jako艣膰 realizacji projektu oraz atrakcyjno艣膰 proponowanych form zaj臋膰 dodatkowych wyzwala zaanga偶owanie uczni贸w i nauczycieli szko艂y.
Niejednokrotnie organizowane s膮 zaj臋cia w dni wolne od zaj臋膰 szkolnych. W sobot臋 szko艂a t臋tni艂a ciekaw膮 atmosfer膮, pe艂n膮 innowacyjnych zaj臋膰 i szkole艅. Uczniowie uczestniczyli w zaj臋ciach z zakresu kasjera walutowego, szkoleniu w zakresie obs艂ugi samochodu (kat. B), zaj臋ciach e-gry przedsi臋biorstwo symulacyjne, zaj臋ciach z grafiki matematycznej, warsztatach rozwijaj膮cych umiej臋tno艣ci interpersonalne na rynku pracy, rozwijaj膮cych technologie IT w zawodzie  oraz zaj臋ciach przygotowuj膮cych do egzamin贸w zawodowych.
Zaj臋cia, praktyki, sta偶e oraz wyjazdy studyjne tworz膮 system wsparcia edukacji zawodowej w technikum. Stanowi膮 rozszerzenie wiedzy i umiej臋tno艣ci wymaganych na wsp贸艂czesnym rynku pracy.
Projekt wsp贸艂finansowany przez Uni臋 Europejsk膮 w ramach Europejskiego Funduszu Spo艂ecznego