Strona g艂贸wna >> Programy UE >> Nowy_FUNDUSZE-UE >> KOMPETENCJE ZAWODOWE W PRAKTYCE
KOMPETENCJE ZAWODOWE W PRAKTYCE Drukuj Email
Wpisany przez Irena R贸偶a艅ska
czwartek, 28 listopada 2013 10:47
Ucze艅 - najlepsza inwestycja!
Dnia 27 listopada 2013r. odby艂a si臋 konferencja programu "KOMPETENCJE ZAWODOWE W PRAKTYCE" w ramach projektu "Szko艂a sukcesu zawodowego III". Na zaproszenie Starosty Golubsko-Dobrzy艅skiego w konferencji uczestniczy艂  Pan Andrzej Siemianowski Kujawsko-Pomorski Wicekurator O艣wiaty, W贸jtowie Gmin, Dyrektorzy szk贸艂 oraz liczne grono Pracodawc贸w regionu golubsko-dobrzy艅skiego. Celem konferencji by艂o podsumowanie efekt贸w wieloletniej wsp贸艂pracy Zespo艂u Szk贸艂 Nr 2 w Golubiu-Dobrzyniu oraz Zespo艂u Szk贸艂 w Kowalewie Pomorskim z firmami oraz instytucjami rynku pracy. Dzia艂ania z wykorzystaniem projekt贸w EFS obejmuj膮 praktyczn膮 nauk臋 zawodu  oraz wsparcia procesu kszta艂towania w zakresie kompetencji kluczowych oraz kompetencji zawodowych uczni贸w. Podczas konferencji przedstawiono zagadnienia zmian procedur egzaminacyjnych na poszczeg贸lne kwalifikacje w kontek艣cie zwi臋kszenia jako艣ci szkolnictwa zawodowego. Wypracowano kierunki wsp贸lnych dzia艂a艅 w zakresie monitorowania i prognozowania rynku pracy z wykorzystaniem do艣wiadcze艅 mi臋dzynarodowych.
Projekt wsp贸艂finansowany przez Uni臋 Europejsk膮 w ramach Europejskiego Funduszu Spo艂ecznego