Strona g艂贸wna >> Programy UE >> Nowy_FUNDUSZE-UE >> JOB INTERVIEW
JOB INTERVIEW Drukuj Email
Wpisany przez Namiotko
wtorek, 01 marca 2011 09:10
JobPriorytetowym zadaniem szko艂y jest przygotowanie uczni贸w do przysz艂ej pracy zawodowej. Absolwenci musz膮 by膰 konkurencyjni i z 艂atwo艣ci膮 sprosta膰 wymaganiom stawianym przez nowoczesny globalny rynek pracy. Jedn膮 z kluczowych kompetencji, kt贸r膮 m艂odzie偶 musi posi膮艣膰 w trakcie swojej edukacji jest znajomo艣膰 j臋zyk贸w obcych. W ramach zaj臋膰 z  zawodowego j臋zyka angielskiego odbywaj膮cych si臋 jako cz臋艣膰 programu finansowanego przez UE "Szko艂a Sukcesu Zawodowego", uczniowie Technikum poznaj膮 specjalistyczne s艂ownictwo i 膰wicz膮 umiej臋tno艣膰 pos艂ugiwania si臋 j臋zykiem obcym w sytuacjach zwi膮zanych z ich przysz艂膮 prac膮. Przyk艂adem takich  dzia艂a艅 jest stworzony przez uczni贸w klas pierwszych Technikum Ekonomicznego i Architektury Krajobrazu poradnik jak przygotowa膰 si臋 do rozmowy kwalifikacyjnej w j臋zyku angielskim.