Strona g艂贸wna >> Egzamin maturalny >> Nowy_MATURALNY >> Op艂ata za egzamin maturalny
Op艂ata za egzamin maturalny Drukuj Email
Wpisany przez Judyta Kwiatkowska
poniedzia艂ek, 08 stycznia 2018 11:49

Op艂at臋 za egzamin maturalny (z ka偶dego przedmiotu) w wysoko艣ci 50 z艂otych, wnosi si臋 w terminie od 1 stycznia 2018 r. do 7 lutego 2018 roku na rachunek bankowy wskazany przez dyrektora okr臋gowej komisji egzaminacyjnej.  Niewniesienie w tym terminie op艂aty za egzamin maturalny b臋dzie skutkowa艂o brakiem mo偶liwo艣ci przyst膮pienia do tego egzaminu.

Op艂at臋 za egzamin nale偶y dokonywa膰 na konto Okr臋gowej Komisji Egzaminacyjnej w Gda艅sku:
NBP O/O Gda艅sk 94 1010 1140 0170 7922 3100 0000

Dow贸d wniesienia op艂aty za egzamin maturalny z danego przedmiotu lub przedmiot贸w

Szczeg贸艂owe informacje na temat op艂at za egzamin maturalny znajduj膮 si臋 w Informacji o sposobach organizacji i przeprowadzania egzaminu maturalnego ? w roku szkolnym 2017/2018? (punkt 20, str. 97, Op艂ata za egzamin maturalny).

W przypadku w膮tpliwo艣ci czy absolwent powinien dokona膰 op艂aty za egzamin maturalny z danego przedmiotu, nale偶y skontaktowa膰 si臋 ze szko艂膮 macierzyst膮.