Strona g艂贸wna >> Egzamin maturalny >> Nowy_MATURALNY >> Absolwenci 2010
Absolwenci 2010 Drukuj Email
Wpisany przez Dyrektor
czwartek, 03 lutego 2011 00:00
Minister Katarzyna Hall podpisa艂a rozporz膮dzenie zmieniaj膮ce 搂 105 ust. 1 Rozporz膮dzenia w sprawie warunk贸w i sposobu oceniania, klasyfikowania i promowania uczni贸w i s艂uchaczy oraz przeprowadzania sprawdzian贸w i egzamin贸w w szko艂ach publicznych z 30 kwietnia 2007 r..
Zmiany dotycz膮 rozszerzenia uprawnie艅 absolwent贸w z 2010 roku, kt贸rzy nie zdali egzaminu maturalnego lub przerwali egzamin, o mo偶liwo艣膰 deklarowania podwy偶szania wynik贸w egzamin贸w, do kt贸rych przyst臋powali i wybierania przedmiot贸w dodatkowych.
Ewentualna zmiana deklaracji do dnia 21 lutego 2011r.