RZU膯 PALENIE RAZEM Z NAMI Drukuj Email
Wpisany przez Ewa Kilanowska
pi膮tek, 23 listopada 2018 16:07
Z okazji 艢wiatowego Dnia Rzucania Palenia Zesp贸艂 ds. Profilaktyki i Wychowania przygotowa艂 22.listopada spotkanie pod has艂em "Rzu膰 palenie razem z nami". Uczniowie Technikum oraz Bran偶owej Szko艂y I Stopnia obejrzeli prezentacj臋 na temat szkodliwo艣ci palenia papieros贸w. Nast臋pnie zobaczyli film o chorobach p艂uc, kt贸re spowodowane s膮 przez palenie papieros贸w. Uczniowie dowiedzieli si臋 r贸wnie偶 jak reaguje organizm cz艂owieka po rzuceniu palenia i jak d艂ugotrwa艂y jest okres ca艂kowitego oczyszczania organizmu z nikotyny. Na zako艅czenie wszyscy obejrzeli zabawny skecz kabaretu Paranienormalni o zrywaniu z na艂ogiem palenia. Mamy nadziej臋, 偶e to spotkanie zach臋ci wszystkich pal膮cych do zerwania z na艂ogiem.