Strona g艂贸wna
TURNIEJ PI艁KI SIATKOWEJ DRU呕YN MIESZANYCH Z OKAZJI 100-LECIA ODZYSKANIA NIEPODLEG艁O艢CI Drukuj Email
Wpisany przez Joanna Krzykalska   
艣roda, 07 listopada 2018 00:00
Dnia 07.11.2018r. z okazji 100-lecia Odzyskania Niepodleg艂o艣ci nauczyciele wychowania fizycznego zorganizowali Mi臋dzyprofilowy  Turniej  Pi艂ki Siatkowej dru偶yn mieszanych. W rywalizacji uczestniczy艂y 4 dru偶yny z Zasadniczej Szko艂y Zawodowej, Technikum Ekonomicznego Technikum Organizacji Reklamy oraz w po艂膮czonych si艂ach Technikum Rolnicze i Architektury Krajobrazu. Podczas turnieju walka sportowa by艂a bardzo zaci臋ta, wszyscy chcieli zwyci臋偶y膰, nie zapominaj膮c jednak o zasadzie fair-play. Turniej ten promowa艂 zdrowy i aktywny tryb 偶ycia, pokazywa艂 r贸wnie偶, 偶e przez aktywno艣膰 fizyczn膮 mo偶na, uczci膰 obchody 100-lecia Odzyskania Niepodleg艂o艣ci. Po zaci臋tej walce sportowej pierwsze miejsce wywalczy艂a dru偶yna ZSZ w sk艂adzie:
Jolanta Gajewska
Artur Romanowski
Bartosz B艂aszkiewicz
Filip Modrzejewski
Milan W贸jcik
Julia Pagie - go艣cinnie

II m-ce Technikum Rolnicze i Architektury Krajobrazu
III m-ce Technikum Organizacji Reklamy
IV m-ce Technikum Ekonomiczne
Organizatorzy dzi臋kuj膮 wszystkim za wsp贸ln膮 zabaw臋 i zapraszaj膮 na kolejne sportowe wydarzenia.
 

Polityka prywatnoṡci i pliki cookies