Strona g艂贸wna
M艂odzi Odkrywcy na WSKSiM w Toruniu Drukuj Email
Wpisany przez Agnieszka Brzostowska   
poniedzia艂ek, 05 listopada 2018 16:30
W Zespole Szk贸艂 nr 2 w Golubiu-Dobrzyniu w tym roku szkolnym s膮 realizowane jednocze艣nie trzy projekty unijne. Jednym z nich jest projekt "M艂odzi Odkrywcy na WSKSiM w Toruniu". Celem g艂贸wnym projektu jest nabycie kompetencji, w tym praktycznych umiej臋tno艣ci w zakresie wykorzystywania informatyki oraz dziennikarstwa i komunikacji spo艂ecznej przez uczni贸w naszej szko艂y. Uczniowie naszej szko艂y kszta艂c膮cy si臋 w zawodach: technik informatyk oraz technik organizacji reklamy w pa藕dzierniku mieli okazj臋 uczestniczy膰 w zaj臋ciach teoretycznych i praktycznych w ramach jednego z dw贸ch modu艂贸w ? informatycznego lub dziennikarskiego. Podczas zaj臋膰 mogli zapozna膰 si臋 z najwa偶niejszymi zagadnieniami z zakresu medi贸w oraz informatyki.
Modu艂 dziennikarski oferowa艂 warsztaty radiowe, prasowe, telewizyjne, po艣wi臋cone reklamie, a tak偶e komunikacji i autoprezentacji. Modu艂 informatyczny sk艂ada艂 si臋 natomiast z zaj臋膰 po艣wi臋conych grafice komputerowej i programowaniu, a tak偶e komunikacji. M艂odzie偶 mog艂a dowiedzie膰 si臋, jakie s膮 podstawowe zasady rz膮dz膮ce telewizj膮, kiedy i gdzie sw贸j pocz膮tek mia艂a reklama i jak du偶y wp艂yw ma ona na cz艂owieka, a tak偶e pozna膰 zasady prawid艂owej gestykulacji, postawy i emisji g艂osu. Niewielkie grupy, na kt贸re podzielono uczestnik贸w, pozwala艂y wszystkim na aktywne uczestnictwo w warsztatach. Kolejne zaj臋cia ju偶 w najbli偶sz膮 sobot臋
 

Polityka prywatnoṡci i pliki cookies