Strona g艂贸wna
Dzie艅 Edukacji Narodowej Drukuj Email
Wpisany przez Ewa Kilanowska   
pi膮tek, 12 pa藕dziernika 2018 00:00
Nauczyciele, uczniowie i pracownicy Zespo艂u Szk贸艂 nr 2 w Golubiu-Dobrzyniu 艣wi臋towali 12 pa偶dziernika Dzie艅 Edukacji Narodowej. W tym dniu odby艂a si臋 uroczysta akademia, przygotowana przez uczni贸w naszej szko艂y pod opiek膮 nauczycieli: Pani Ewy Kilanowskiej, Pani Gabrieli Kaliskiej i Pana Artura Suleckiego. Na uroczysto艣膰 przyby艂a Kierownik Wydzia艂u O艣wiaty i Zdrowia - pani Ma艂gorzata Piaskowska a tak偶e emerytowani nauczyciele naszej szko艂y. Dyrektor Szko艂y, Pani Agnieszka Brzostowska, serdecznie powita艂a wszystkich zebranych, kieruj膮c szczeg贸lnie ciep艂e s艂owa w stron臋 emerytowanych nauczycieli. Nast臋pnie podzi臋kowa艂a nauczycielom za ich nie艂atw膮 prac臋 i 偶yczy艂a im satysfakcji z wykonywanego zawodu. Z kolei uczniom Dyrektor Szko艂y 偶yczy艂a sukces贸w w nauce. Pani Dyrektor podzi臋kowa艂a tak偶e pracownikom obs艂ugi i administracji. Szczeg贸lnie wyr贸偶niaj膮cy si臋 nauczyciele otrzymali nagrody Dyrektora Zespo艂u Szk贸艂 nr 2. Wa偶nym punktem akademii by艂o uroczyste 艣lubowanie uczni贸w klas pierwszych na sztandar szko艂y, kt贸rzy od tej pory stali si臋 pe艂noprawnymi cz艂onkami naszej szkolnej spo艂eczno艣ci. Ostatnim punktem programu by艂 kr贸tki program artystyczny, kt贸ry pokaza艂 jak nie艂atw膮 jest praca nauczyciela. Na zako艅czenie uczniowie wr臋czyli wszystkim pracownikom szko艂y kwiaty w podzi臋kowaniu za ich prac臋. 
 

Polityka prywatnoṡci i pliki cookies