Strona g艂贸wna
51 Rajd Pieszy szlakiem Fryderyka Chopina Drukuj Email
Wpisany przez Joanna Krzykalska   
sobota, 06 pa藕dziernika 2018 00:00
W sobot臋 06 pa藕dziernika uczniowie naszej szko艂y po raz kolejny uczestniczyli w 51 Rajdzie Pieszym szlakiem Fryderyka Chopina z Szafarni do Golubia-Dobrzynia organizowany przez Oddzia艂 PTTK. Celem rajdu jest popularyzacja walor贸w krajoznawczo-turystycznych Ziemi Dobrzy艅skiej oraz kszta艂towanie wra偶liwo艣ci na otaczaj膮c膮 nas przyrod臋. Rajd rozpocz膮艂 si臋 o godzinie 9 :00 na Zamku Golubskim, gdzie organizatorzy zapewnili przejazd autobusem do Szafarni. W O艣rodku Chopinowskim nast膮pi艂o uroczyste powitanie uczestnik贸w przez Dyrektora Zamku Golubskiego. Trasa rajdu pieszego wiod艂a malowniczymi terenami le艣no-polnymi obszaru Powiatu Golubsko - Dobrzy艅skiego.  Jak co roku w po艂owie drogi na uczestnik贸w rajdu czeka艂o ognisko, gdzie mo偶na by艂o upiec kie艂bask臋, a tak偶e odpocz膮膰 przed dalsz膮 tras膮 wiod膮c膮 za Zamek Golubski. Wszyscy uczestnicy doszli zm臋czeni, szcz臋艣liwi i zadowoleni na zamek, tam na piechur贸w czeka艂a smaczna groch贸wka.  Serdecznie dzi臋kuje uczestnikom rajdu oraz opiekunom i zapraszam na kolejny Wiosenny Rajd Pieszy do Ciechocina.
 

Polityka prywatnoṡci i pliki cookies