Strona główna
Turniej Pi┼éki No┼╝nej Dziewcz─ůt w Brodnicy Drukuj Email
Wpisany przez Joanna Krzykalska   
wtorek, 02 pa┼║dziernika 2018 00:00
Dnia 2 pa┼║dziernika 2018r. w Centrum Kszta┼écenia Zawodowego i Ustawicznego w Brodnicy na Orliku odby┼é si─Ö "Turniej o puchar Dyrektora" w pi┼éce no┼╝nej dziewcz─ůt. Zawody zosta┼éy rozegrane systemem "ka┼╝dy z ka┼╝dym". Dziewcz─Öta rywalizowa┼éy w dru┼╝ynach z┼éo┼╝onych z pi─Öciu zawodniczek + bramkarz. Po trzech godzinach zmaga┼ä i zaci─Ötej walki o ka┼╝d─ů pi┼ék─Ö na boisku, wy┼éoniono zwyci─Özc├│w. Nasza reprezentacja w sk┼éadzie Ewelina Boniecka IV TE, Katarzyna Kopczy┼äska  IV TE, S┼éupkowska Weronika IV TE, Gajewska Jolanta III A ZSZ, St─Öpie┼ä Patrycja II TIR, Piotrowska Patrycja I A BSIS oraz Arentowicz Sandra III TEI zaj─Ö┼éa IV miejsce. Turniej zako┼äczy┼é si─Ö w przyjaznej atmosferze i  duchu sportowej rywalizacji. Bardzo dzi─Ökuje dziewcz─Ötom za wysi┼éek i trud w┼éo┼╝ony w reprezentowanie szko┼éy.
 

Polityka prywatnoṡci i pliki cookies