Do偶ynki 2018 Drukuj Email
Wpisany przez Agnieszka Brzostowska
wtorek, 28 sierpnia 2018 00:00
W Zespole Szk贸艂 nr 2 w Golubiu-Dobrzyniu  od wielu lat funkcjonuje technikum rolnicze, w kt贸rym wykszta艂ci艂o si臋 wiele pokole艅 rolnik贸w. Nie mog艂o nas zatem zabrakn膮膰 na Gminnych Do偶ynkach - w tym roku to pi臋kne, staropolskie 艣wi臋to plon贸w odbywa艂o si臋 w Owieczkowie. Na naszym stanowisku Pani Katarzyna D艂ugozima i pani Alicja Sulkowska cz臋stowa艂y go艣ci owocami i warzywami, a najm艂odsi uczestnicy do偶ynek podziwiali miniaturowe modele maszyn rolniczych. Z dum膮 prezentowali艣my tak偶e pi臋kne kwiaty, wyhodowane przez uczni贸w technikum architektury krajobrazu. Nasze stanowisko cieszy艂o si臋 ogromnym zainteresowaniem uczestnik贸w do偶ynek i stanowi艂o znakomit膮 promocj臋 szko艂y, kt贸rej tradycje od zawsze by艂y zwi膮zane z warto艣ciami wyznawanymi przez polskich rolnik贸w ? patriotyzmem, pracowito艣ci膮, wiar膮.