Praca czeka na absolwent贸w Drukuj Email
Wpisany przez Agnieszka Brzostowska
艣roda, 06 czerwca 2018 14:01
Uko艅czenie technikum lub szko艂y bran偶owej w Zespole Szk贸艂 nr 2 daje szans臋 na znalezienie ciekawej i dobrze p艂atnej pracy. Przekona艂a si臋 o tym grupa naszych tegorocznych absolwent贸w, kt贸rzy zostali zaproszeni na spotkanie do firmy ISTRAIL. Szko艂a ju偶 od kilku lat wsp贸艂pracuje z t膮 nowoczesn膮 i pr臋偶nie rozwijaj膮c膮 si臋 firm膮, produkuj膮c膮 m.in. przyczepy, naczepy, zabudowy i urz膮dzenia oraz konstrukcje stalowe. W ramach tej wsp贸艂pracy nasi uczniowie m.in. wyje偶d偶aj膮 na zagraniczne wycieczki zawodoznawcze, odbywaj膮 sta偶e i otrzymuj膮 stypendia.  Absolwenci  Zespo艂u Szk贸艂 nr 2 mog膮 liczy膰 tak偶e na zatrudnienie w ISTRAIL-u. Nasi byli uczniowie, kt贸rzy w ramach realizowanego w szkole projektu "Kszta艂cenie zawodowe w Powiecie Golubsko-Dobrzy艅skim" zdobyli uprawnienia spawacza, mogli spr贸bowa膰 swoich si艂 w nowo zdobytym zawodzie, a tak偶e zapozna膰 si臋 z ofert膮 firmy ISTRAIL. Serdecznie dzi臋kujemy  Panu Leifowi Andreasowi Skipensowi za wielk膮 偶yczliwo艣膰 okazywan膮 naszej szkole, a naszym absolwentom 偶yczymy znalezienia wymarzonej pracy.