Strona g艂贸wna
MATURA 2018 Drukuj Email
Wpisany przez Agnieszka Brzostowska   
poniedzia艂ek, 07 maja 2018 05:49
Za oknem kwitn膮 kasztany, a to znak, 偶e w ca艂ej Polsce rozpocz臋艂y si臋 egzaminy maturalne! W Zespole Szk贸艂 nr 2 w Golubiu-Dobrzyniu przyst膮pi艂o do nich 40 tegorocznych absolwent贸w Technikum i 7 s艂uchaczy Liceum dla Doros艂ych. Dzi艣 egzamin z j臋zyka polskiego na poziomie podstawowym i rozszerzonym, w poniedzia艂ek - z matematyki, a w 艣rod臋 - z j臋zyka angielskiego. "Licz臋 na temat rozprawki zwi膮zany z rocznic膮 odzyskania przez Polsk臋 niepodleg艂o艣ci." - m贸wi Przemek Rutkowski, absolwent technikum rolniczego. "A mo偶e raczej co艣 z literatury wojennej" - zastanawia si臋 jego kolega z klasy, Sebastian Kopycki. Ka偶dy maturzysta musi obowi膮zkowo podej艣膰 a偶  do sze艣ciu egzamin贸w: pisemnych na poziomie podstawowym z j臋zyka polskiego, obcego i matematyki, ustnych z j臋zyka polskiego i obcego, a tak偶e pisemnego z wybranego przedmiotu na poziomie rozszerzonym. Wyniki egzamin贸w zostan膮 og艂oszone 3 lipca. Wszystkim maturzystom 偶yczymy wysokich wynik贸w.
Zapraszamy do fotorelacji z Matury 2018 w ZS nr 2
 

Polityka prywatnoṡci i pliki cookies