Strona g艂贸wna
Dzie艅 Otwartych Drzwi Drukuj Email
Wpisany przez Katarzyna D艂ugozima   
poniedzia艂ek, 30 kwietnia 2018 10:30
W dniu 27.04.2018r. zosta艂 zorganizowany w naszej szkole Dzie艅 Otwartych Drzwi dla gimnazjalist贸w. Mia艂 on na celu prezentacj臋 dorobku szko艂y, jak r贸wnie偶 przybli偶enie naszej plac贸wki potencjalnym uczniom. Nasz膮 ofert臋 zaprezentowali nauczyciele i uczniowie. Podczas Dnia Otwartego przybyli gimnazjali艣ci zostali zapoznani z typem i kierunkami kszta艂cenia w naszej szkole. Przedstawili艣my poszczeg贸lne technika: rolnicze, ekonomiczne, architektury krajobrazu, informatyczne, organizacji reklamy oraz kilka zawod贸w szko艂y bran偶owej: kucharz, cukiernik, fryzjer, kosmetyczka, stolarz. R贸wnie偶 odby艂 si臋 pokaz maszyn rolniczych, wystawa historyczna, aerobik i do艣wiadczenia biochemiczne. W tym dniu nasz膮 szko艂臋 odwiedzili liczni przyszli absolwenci gimnazjum. Mamy nadziej臋, i偶 g艂贸wne za艂o偶enie naszego przedsi臋wzi臋cia spe艂ni艂o oczekiwania przyby艂ych i z wieloma z nich spotkamy si臋 w nowym roku szkolnym, a zatem do zobaczenia we wrze艣niu.
 

Polityka prywatnoṡci i pliki cookies