Czwarta dru偶yna w wojew贸dztwie Drukuj Email
Wpisany przez Jakub Piotrowski
czwartek, 19 kwietnia 2018 09:29
M臋ska reprezentacja biegaczy prze艂ajowych wystartowa艂a 17 kwietnia w Mistrzostwach wojew贸dztwa w dru偶ynowych biegach prze艂ajowych, kt贸re odby艂y si臋 na terenie Zespo艂u Szk贸艂 Samochodowych we W艂oc艂awku. Ekipa liczy 6 zawodnik贸w, wszyscy startuj膮 jednocze艣nie i walcz膮 o najlepsze pozycje. Im wy偶sza lokata zawodnika tym wi臋cej punkt贸w dla dru偶yny. Suma punkt贸w zdobytych przez wszystkich cz艂onk贸w zespo艂u decydowa艂a o ostatecznej klasyfikacji.
Panowie rywalizowali na bardzo kr臋tej i wymagaj膮cej trasie o d艂ugo艣ci 2000 metr贸w. Dzi臋ki dobrej postawie wszystkich zawodnik贸w ostatecznie nasza reprezentacja zaj臋艂a, bardzo dobre, czwarte miejsce. Niewiele zabrak艂o do podium ale i tak jeste艣my bardzo zadowoleni i dumni z naszych biegaczy. Dru偶ynowa rywalizacja w biegach prze艂ajowych odby艂a si臋 po raz pierwszy ale mamy nadziej臋, 偶e si臋 przyjmie i na sta艂e wpisze do kalendarza szkolnych imprez sportowych w naszym wojew贸dztwie. Naszym zawodnikom dzi臋kujemy i gratulujemy sukcesu.
Sk艂ad dru偶yny: Karol Olczak, Sebastian Jachowski, Mateusz Skrzeszewski, Patryk Tarkowski, Dawid Weso艂owski, Krzysztof Marcinkowski, opiekun Jakub Piotrkowski.