Og贸lnopolski Pr贸bny Egzamin Zawodowy Drukuj Email
Wpisany przez Katarzyna Boniecka
niedziela, 03 grudnia 2017 19:18
W czwartek 30 listopada zako艅czy艂y si臋 w naszej szkole Ogólnopolskie Próbne Egzaminy Zawodowe, w których udzia艂 wzi臋艂y II i III klasy technikum rolniczego, architektury krajobrazu, organizacji reklamy, ekonomiczne. Zadania egzaminacyjne opracowywane by艂y w standardzie wymaga艅 egzaminacyjnych CKE i sta艂y one sta膰 si臋 dla uczniów swoistym „przetarciem szlaków” i oswojeniem si臋 z formu艂膮 i atmosfer膮 egzaminu w艂a艣ciwego z zakresu danej kwalifikacji. M艂odzie偶 podczas egzaminu musia艂a zmierzy膰 si臋 z testem teoretycznym (40 pyta艅) oraz z zadaniem praktycznym. By艂a to doskona艂a okazja, aby zweryfikowa膰 wiedz臋 i sprawdzi膰 swoje umiej臋tno艣ci przed w艂a艣ciwym egzaminem, który odb臋dzie si臋 w czerwcu 2018 roku.