Pierwszy Dzie艅 Wiosny Drukuj Email
Wpisany przez Wi艣niewski
pi膮tek, 24 marca 2017 12:27
Tradycyjnie w Pierwszy Dzie艅 Wiosny w Zespole Szk贸艂 nr 2 w Golubiu-Dobrzyniu opr贸cz normalnych zaj臋膰 odby艂y si臋 turnieje: sportowy, gier planszowych oraz komputerowych. Samorz膮d szkolny przegotowa艂 dla uczni贸w technik贸w oraz zasadniczej szko艂y zawodowej turniej w pi艂k臋 no偶na (szko艂a zawodowa) i pi艂k臋 siatkow膮 (technika). W pierwszym najlepsza okaza艂a si臋 mieszana reprezentacja klasy II a i II b. W siatk贸wk臋 wygra艂a dru偶yna "Torpeda Ruziec". W turniej komputerowym najlepsi okazali si臋 Patryk Wtorkowski  z klasy I technikum informatycznego (FIFA) i Karol 呕ychniewicz z klasy I technikum rolniczego (CS). W turnieju gier planszowych zwyci臋偶y艂a reprezentacja klasy IV technikum ekonomicznego, kt贸ra wystawi艂a najwi臋ksz膮 dru偶yn臋.