II MIEJSCE W 膯WIER膯FINALE WOJEW脫DZKIM Drukuj Email
Wpisany przez Wichrowski
pi膮tek, 17 marca 2017 13:49
W dniu 16.03.2017 w hali Zespo艂u Szk贸艂 Technicznych w Toruniu odby艂 si臋 膰wier膰fina艂 wojew贸dzki w pi艂k臋 siatkow膮 ch艂opc贸w. W turnieju wzi臋艂y udzia艂 tylko dwie dru偶yny: ZST Toru艅 oraz nasza szko艂a. Niestety nasz zesp贸艂 nie sprosta艂 ekipie z Torunia i przegra艂 mecz 2:0 (25:17, 25:19). Warto doda膰, 偶e w sk艂ad toru艅skiego zespo艂u wchodzili zawodnicy, kt贸rzy na co dzie艅 graj膮 w lidze wojew贸dzkiej. Pomimo pora偶ki jeste艣my zadowoleni z samego uczestnictwa w zawodach, poniewa偶 jako jedyna szko艂a, poza gospodarzami, wzi臋li艣my udzia艂 w rywalizacji.
Sk艂ad naszej dru偶yny: Mateusz Afelt, Przemek Rutkowski, Bartek Bo偶ejewicz, Sebastian O艣ka, Kamil Saletra i Artur Romanowski oraz trener - Aleksander Wichrowski.