Rzu膰 palenie razem z nami Drukuj Email
Wpisany przez Kilanowska
wtorek, 22 listopada 2016 13:37
Z okazji 艢wiatowego Dnia Rzucania Palenia Zesp贸艂 ds. Profilaktyki i Wychowania przygotowa艂 17.listopada spotkanie pod has艂em "Rzu膰 palenie razem z nami". W uroczysto艣ci wzi臋li udzia艂 zaproszeni go艣cie z Powiatowej Stacji SANEPID: Powiatowy Inspektor Sanitarny p. Iwona Malinowska i Starszy Instruktor O艣wiaty Zdrowotnej i Promocji Zdrowia p. Helena Melerska. Podczas tej uroczysto艣ci  pi臋cioro uczni贸w naszej szko艂y przedstawi艂o swoje prezentacje multimedialne dotycz膮ce szkodliwo艣ci palenia papieros贸w. Byli to reprezentanci klas : I TEI, I TRA, II TRA, III TE oraz III TR, kt贸rzy zostali wybrani w drodze eliminacji szkolnych. Wszystkie prezentacje by艂y bardzo ciekawe i z pewno艣ci膮 mog艂y przekona膰 pal膮cych do zerwania z na艂ogiem. Za najbardziej przekonywuj膮c膮 uznano prezentacj臋 uczennicy klasy I TEI Sandry Arentowicz, wyr贸偶niono r贸wnie偶 wyst膮pienia uczni贸w klas III TE oraz III TR. Wszyscy prelegenci zostali nagrodzeni, a trzy zwyci臋skie prezentacje zostan膮 zaprezentowane pozosta艂ym uczniom na godzinach wychowawczych. Na zako艅czenie Pani Dyrektor SANEPID-u z艂o偶y艂a na r臋ce pana Dyrektora podzi臋kowanie za aktywny udzia艂 szko艂y w akcjach profilaktycznych i przekaza艂a na rzecz szko艂y mi艂y upominek - encyklopedi臋 szkoln膮. Mamy nadziej臋, 偶e to spotkanie zach臋ci wszystkich pal膮cych do zerwania z na艂ogiem.