Rajd Szlakiem Fryderyka Chopina Drukuj Email
Wpisany przez Kowalska
wtorek, 04 pa藕dziernika 2016 06:52
01 pa藕dziernika 2016 roku nasi uczniowie uczestniczyli w rajdzie pieszym pt. "Szlakiem Fryderyka Chopina". Na t臋 wycieczk臋 jak co roku zdecydowa艂a sie te偶 nasza szko艂a. Uczestnikami rajdu byli uczniowie technikum ekonomicznego i technikum architektury krajobrazu. Wczesnym rankiem odby艂a si臋  zbi贸rka na Zamku Golubskim i tam rozpocz膮艂 si臋 rajd. Maszerowali艣my ponad 13 km, podziwiaj膮c uroki jesiennego krajobrazu le艣nego. Oko艂o po艂udnia dotarli艣my do po艂owy etapu marszu, gdzie mo偶na by艂o upiec kie艂bask臋, a tak偶e odpocz膮膰 przed dalsz膮 tras膮. Po dotarciu do celu czeka艂 na uczestnik贸w gor膮cy posi艂ek. Nast臋pnie dokonano dekoracji rajdu i dla ka偶dej szko艂y uczestnicz膮cej w rajdzie wr臋czono dyplomy i pami膮tkowe statuetki. Uczestnikom rajdu dzi臋kujemy za wytrwa艂o艣膰 i do zobaczenia na kolejnym rajdzie.