ZAJ臉CIA INTEGRACYJNE 2016 Drukuj Email
Wpisany przez Pedagog
poniedzia艂ek, 03 pa藕dziernika 2016 13:57
Sta艂o si臋 ju偶 tradycj膮 naszej szko艂y, 偶e w miesi膮cu wrze艣niu nowego roku szkolnego, organizowany jest rajd integracyjny dla klas I. 艢ladem lat ubieg艂ych zaj臋cia odby艂y si臋 w gospodarstwie przyszkolnym w dniach 26-27-28 wrze艣nia, na terenie  Szko艂y Rycerskiej w  Golubiu-Dobrzyniu. Zaj臋cia integracyjne by艂y organizowane dla ka偶dej I klasy osobno. Wsp贸lnie z wychowawc膮 prowadzi艂 je pedagog szkolny. Dzi臋ki tym zaj臋ciom uczniowie mieli mo偶liwo艣膰  nie tylko wzajemnego poznania si臋, ale r贸wnie偶 poznania samego siebie. Gry i zabawy, w kt贸rych bardzo ch臋tnie uczestniczyli, wzbudzi艂y wiele 艣miechu i rado艣ci. Ponadto wsp贸lny posi艂ek  w postaci pieczonych kie艂basek przy ognisku sprawi艂y, 偶e integracja przebiega艂a w spos贸b naturalny. M艂odzie偶 stwierdzi艂a, 偶e zaj臋cia b臋d膮 im si臋 dobrze kojarzy艂y z pocz膮tkiem edukacji w Zespole Szk贸艂 Nr 2.