II MIEJSCE W WOJEW脫DZKIEJ GALI LAUREAT脫W I FINALIST脫W Drukuj Email
Wpisany przez Chojak
pi膮tek, 17 czerwca 2016 12:02
Uczniowie, kt贸rzy w roku szkolnym 2015/2016 zostali laureatami i finalistami olimpiad przedmiotowych  i turniej贸w zostali zaproszeni przez Kujawsko-Pomorskiego Kuratora O艣wiaty Marka Gralika  na Wojew贸dzk膮  Gal臋 Laureat贸w i Finalist贸w Olimpiad i Turniej贸w, kt贸ra odby艂a si臋 w Kujawsko-Pomorskiego Urz臋dzie Wojew贸dzkim  w Bydgoszczy w dniu 16.06.2016r.
Podczas gali  wr臋czone zosta艂y dyplomy dla laureat贸w, pami膮tkowe statuetki, dyplomy dla opiekun贸w oraz wyr贸偶nienia dla najlepszych szk贸艂. Zesp贸艂 Szk贸艂 Nr 2 uplasowa艂 si臋 na II miejscu w towarzystwie Gimnazjum i Liceum Akademickiego  oraz Liceum Og贸lnokszta艂c膮cego Nr 4 w Toruniu. Szczeg贸lnie uroczy艣cie zostali uhonorowani nauczyciele odnosz膮cy wielokrotne sukcesy w fina艂ach olimpiad i konkurs贸w. Nasz膮 szko艂臋  reprezentowa艂a pani Ma艂gorzata Chojak, nagrodzona za przygotowanie 12 finalist贸w. W imieniu nagrodzonych przemawia艂  ucze艅 naszej szko艂y Micha艂  Blumkowski,  kt贸ry zwr贸ci艂  uwag臋 na to, 偶e atmosfera 偶yczliwo艣ci i otwarto艣ci jaka stwarzana jest w naszej szkole, sprzyja osi膮ganiu sukces贸w . Podzi臋kowa艂 r贸wnie偶 nauczycielom, kt贸rzy motywowali do dzia艂ania i pozwolili uwierzy膰 we w艂asne mo偶liwo艣ci, bez kt贸rych nie by艂by mo偶liwe takie wyniki w konkursach i olimpiadach.