TURNIEJ PI艁KI NO呕NEJ DZIEWCZ膭T O PUCHAR PREZESA UKS "AREZ" Drukuj Email
Wpisany przez Piotrkowski
wtorek, 07 czerwca 2016 12:22
Dnia trzeciego czerwca , przy pi臋knej pogodzie , odby艂 si臋 turniej pi艂ki no偶nej dziewcz膮t. Organizatorem imprezy by艂 , dzia艂aj膮cy w naszej szkole, Uczniowski Klub Sportowy "AREZ". Rozegranie zawod贸w by艂o mo偶liwe dzi臋ki dofinansowaniu z Urz臋du Miasta Golub-Dobrzy艅, pomocy O艣rodka Sportu i Rekreacji oraz Firmy Cukierniczej Pa艅stwa Borys. Wszystkim darczy艅com serdecznie dzi臋kujemy.
Do rywalizacji przyst膮pi艂y cztery zespo艂y. Opr贸cz reprezentacji Gospodarzy wystartowa艂y dru偶yny z Zespo艂u Szk贸艂 Rolniczych w Brodnicy, Zespo艂u Szk贸艂 we Wroniu oraz Zespo艂u Szk贸艂 nr 1 w Golubiu-Dobrzyniu. Turniej rozegrano systemem "ka偶dy z ka偶dym", wygrany mecz przynosi艂 3pkt. , remis 1 pkt. a przegrana 0 pkt.. W wyniku rywalizacji czwarte miejsce zaj臋艂y dziewczyny z Wronia, trzecie zawodniczki z Brodnicy. O pierwsze miejsce zaciekle walczy艂y gospodynie i kole偶anki z "Waz贸wny". R贸偶nic膮 bramek zwyci臋stwo odnios艂a reprezentacja Zespo艂u Szk贸艂 nr 1 . Wszystkim dru偶ynom gratulujemy, serdecznie dzi臋kujemy i zapraszamy za rok.