ZAKO艃CZENIE TECHNIKUM I LICEUM Drukuj Email
Wpisany przez Machado
czwartek, 05 maja 2016 09:02
W pi膮tek 29 kwietnia uroczy艣cie po偶egnali艣my ponad 70  absolwent贸w roku szkolnego 2015/2016, uczni贸w Technikum i Liceum dla Doros艂ych. W艣r贸d przyby艂ych go艣ci znale藕li si臋 Pan Andrzej Okruci艅ski, Starosta Golubsko-Dobrzy艅ski oraz Pani Ma艂gorzata Piaskowska, Powiatowy Inspektor O艣wiaty. W przem贸wieniu, Pan Dyrektor Grzegorz R贸偶a艅ski zwr贸ci艂 uwag臋, i偶 absolwenci s膮 ju偶 "zawodowcami", gdy偶 niemal wszyscy posiadaj膮 dwustopniowe kwalifikacje zawodowe, kt贸re uzyskali w poprzednich latach nauki.  Pan Starosta wyrazi艂 rado艣膰 z uczestnictwa w uroczysto艣ci oraz 偶yczy艂 absolwentom powodzenia na egzaminie maturalnym. Pan Starosta oraz Pan Dyrektor, wsp贸lnie wr臋czyli 艣wiadectwa oraz nagrody dla du偶ej grupy uczni贸w wyr贸偶nionych 艣wiadectwem "z paskiem". Prymusem w艣r贸d absolwent贸w zosta艂 ucze艅 klasy czwartej Technikum Rolniczego Jakub Pietrkiewicz, laureat konkursu "Indeks dla Rolnika", finalista "Olimpiady Wiedzy i Umiej臋tno艣ci Rolniczych" oraz uczestnik licznych konkurs贸w zawodowych i sportowych. W imieniu absolwent贸w przemawia艂 Mi艂osz Dobrzeniecki, kt贸ry powr贸ci艂 do chwil sp臋dzonych w murach szko艂y oraz  z艂o偶y艂 podzi臋kowania, w szczeg贸lno艣ci Panu Dyrektorowi, jak r贸wnie偶 ca艂emu Gronu Pedagogicznemu. W imieniu uczni贸w, absolwent贸w po偶egna艂 przewodnicz膮cy samorz膮du uczniowskiego Szymon Targowski, kt贸ry prosi艂, aby absolwenci nie zapominali o swojej szkole i m艂odszych kolegach. Na zako艅czenie uczniowie obejrzeli program artystyczny przygotowany przez uczni贸w Technikum pod kierunkiem nauczycielki j臋zyka angielskiego Agnieszki Machado.