INDEKS dla ROLNIKA Drukuj Email
Wpisany przez Szynkiewicz
pi膮tek, 08 kwietnia 2016 07:19
Na Uniwersytecie Technologiczno-Przyrodniczym w Bydgoszczy odby艂 si臋 fina艂 II Og贸lnopolskiego Konkursu "Indeks dla Rolnika". Brali w nim udzia艂 najlepsi uczniowie z ca艂ej Polski, w tym dwaj uczniowie Zespo艂u Szk贸艂  nr 2 w Golubiu -Dobrzyniu: Mateusz Burak i Jakub Pietrkiewicz z klasy IV Technikum Rolniczego. M艂odzi rolnicy przygotowywali si臋 do konkursu pod okiem nauczyciela przedmiot贸w zawodowych, Rafa艂a Szynkiewicza. Ci臋偶ka praca zaowocowa艂a wspania艂ym sukcesem: Mateusz zosta艂 finalist膮 konkursu, a Kuba po d艂ugiej i zaci臋tej walce zosta艂 laureatem i wywalczy艂  INDEKS! Teraz pozostaje ju偶 tylko zda膰 egzaminy maturalne i wybiera膰 kierunek studi贸w z szerokiej oferty uczelni, kt贸re ch臋tnie powitaj膮 w swoich progach m艂odego, zdolnego rolnika. Wyj膮tkow膮 nagrod膮 dla laureat贸w i finalist贸w konkursu jest weekend z Fordem - nasi uczniowie mog膮 wybra膰 sobie dowolny model Forda z pe艂nym bakiem i wybra膰 si臋 w podr贸偶 na ca艂y weekend! 呕yczymy im zatem szerokiej drogi i jeszcze raz gratulujemy spektakularnego sukcesu.