Wyjazd stydyjny ISTRAIL do Szwecji Drukuj Email
Wpisany przez Dyrektor
艣roda, 27 stycznia 2016 18:51
Wyjazd studyjny do Szwecji zosta艂 zorganizowany przez firm臋 ISTRAIL dla uczni贸w naszej szko艂y. W ramach umowy patronackiej mechanicy pojazd贸w samochodowych przebywali w okolicach Sztokholmu. Program wyjazdu obejmowa艂 zapoznanie z technologi膮 pojazd贸w SCANIA oraz z procesami wytwarzania stali w hucie SSAB. Uczniowie zwiedzali miedzy innymi lini臋 produkcji i monta偶u silnik贸w V8 oraz mechanizm贸w jednych pojazd贸w ci臋偶arowych Scania. W kolejnym dniu poznali technologi臋 wytopu i walcowania szweckiej stali. Niezapomniane wra偶enie pozostawi艂y tajniki produkcji oraz filozofia dzia艂alno艣ci firm czy organizacji pracy w Szwecji. Perfekcyjna organizacja wyjazdu przez firm臋 ISTRAIL, umo偶liwia艂 r贸wnie偶 zwiedzanie regionu oraz poznanie kultury i obyczaj贸w Skandynawii.