Miko艂ajkowy Turniej Tenisa Sto艂owego Drukuj Email
Wpisany przez Krzykalska
wtorek, 22 grudnia 2015 08:14
W czwartek, 17 grudnia 2015 r. zosta艂 rozegrany II Miko艂ajkowy Indywidualny Turniej Tenisa Sto艂owego. Miejscem rozgrywek by艂a sala gimnastyczna w Zespole Szk贸艂 nr 3 w Golubiu - Dobrzyniu. Turniej by艂 skierowany do dzieci i m艂odzie偶y wszystkich rodzaj贸w szk贸艂 z terenu Powiatu Golubsko - Dobrzy艅skiego. Spotkanie rozpocz臋艂o si臋 o godz. 0900 . Rozpocz臋cie turnieju poprzedzi艂o losowanie, kt贸re zadecydowa艂o tak偶e o kolejno艣ci rozgrywek w poszczeg贸lnych kategoriach. Uczestnicy turnieju mieli do dyspozycji 6 sto艂贸w, przy kt贸rych zaanga偶owano uczni贸w do  s臋dziowania. Wraz z opiekunami czuwali oni nad prawid艂owym przebiegiem zawod贸w. W ka偶dej z grup zawodnik贸w do ko艅ca toczy艂y si臋 zaci臋te rozgrywki o zwyci臋stwo w turnieju, a emocje udziela艂y si臋 nawet do艣wiadczonym graczom. Nasz膮 szko艂臋 reprezentowali Justyna Tomaszewska z II TAK, kt贸ra zaj臋艂a 3 miejsce, Kazimierz K艂osi艅ski z III TR, kt贸ry r贸wnie偶 zaj膮艂 3 miejsce oraz Klaudia Jarz臋bowska z III TAK i Wojciech Jarz臋bowski z III TR kt贸rzy zaj臋li 6 miejsce. Wygranym serdecznie gratulujemy. Zawody u艣wietni艂 pokaz treningowy klubu KST Energa Manekin z Torunia.