Szlachetna paczka w ZS-2 Drukuj Email
Wpisany przez Wi艣niewski
czwartek, 17 grudnia 2015 11:42
Z inicjatywy samorz膮du szkolnego uczniowie, nauczyciele i pracownicy Zespo艂u Szk贸艂 nr 2 w Golubiu-Dobrzyniu w艂膮czyli si臋 w og贸lnopolsk膮 akcj臋 "Szlachetna paczka". Na czele szkolnego zespo艂u przygotowuj膮cego paczk臋 stan臋艂a Magdalena Rykaczewska z IV klasy technikum architektury krajobrazu. M艂odzie偶 oraz nauczyciele i pracownicy szko艂y zorganizowali zbi贸rk臋 i przygotowali paczk臋 dla potrzebuj膮cej rodziny. Sk艂ada艂a si臋 ona z a偶 16 karton贸w z 偶ywno艣ci膮 d艂ugoterminow膮, artyku艂ami chemicznymi, ubraniami i zabawkami dla najm艂odszych. Paczka zosta艂a przekazana wolontariuszom z "Szlachetnej paczki" w Kowalewie Pomorskim, kt贸rzy wr臋czyli j膮 odpowiedniej rodzinie. Organizatorzy dzi臋kuj膮 wszystkim zaanga偶owanym w zbi贸rk臋.