M艂odzie偶owi dawcy krwi Drukuj Email
Wpisany przez Wi艣niewski
poniedzia艂ek, 14 grudnia 2015 08:49
M艂odzie偶 z Zespo艂u Szk贸艂 nr 2 w Golubiu-Dobrzynia odda艂a 16 litr贸w krwi. Z inicjatyw膮 zbi贸rki krwi wyszed艂 szkolny samorz膮d. W akcj臋 zaanga偶owanych by艂o ponad 40 uczni贸w najstarszych klas technikum. Koordynatorem akcji z ramienia szkolnego samorz膮du by艂 ucze艅 IV klasy technikum architektury krajobrazu Mi艂osz Dobrzeniecki. Uczniowie oddawali krew na rzecz Igora Szumera, ch艂opca, kt贸ry mia艂 ci臋偶ki wypadek. Oddawani krwi, nic nas to nie kosztuje, a mo偶emy uratowa膰 czyje艣 偶ycie. Organizatorzy akcji dzi臋kuj膮 uczniom i nauczycielom szko艂y za w艂膮czenie si臋 w przedsi臋wzi臋cie wyrazy szacunku sk艂adaj膮 r贸wnie偶 pracownikom Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa z Bydgoszczy za udost臋pnienie krwiobusu.