Indeks dla rolnika Drukuj Email
Wpisany przez Szynkiewicz
czwartek, 10 grudnia 2015 09:55
Uczniowie naszej szko艂y odnie艣li imponuj膮cy sukces w II etapie konkursu "Indeks dla Rolnika". W konkursie wzi臋艂o udzia艂 57 uczestnik贸w z 19 szk贸艂 z ca艂ej Polski. Nasi uczniowie, przygotowani przez nauczyciela przedmiot贸w zawodowych Rafa艂a Szynkiewicza, pokonali konkurencj臋 i zaj臋li bardzo wysokie miejsca: III - Mateusz Burak i V - Jakub Pietrkiewicz. W konkursie bra艂 r贸wnie偶 udzia艂 Andrzej Burak. M艂odzi rolnicy rozwi膮zywali test jednokrotnego wyboru z dw贸ch blok贸w tematycznych: produkcja zwierz臋ca i produkcja ro艣linna. III etap konkursu odb臋dzie si臋 na Uniwersytecie Technologiczno-Przyrodniczym w Bydgoszczy i b臋dzie polega艂 na zaprezentowaniu prezentacji multimedialnej, kt贸rej uczniowie b臋d膮 broni膰 przed komisj膮 konkursow膮. Laureaci tego etapu b臋d膮 walczy膰 o  zdobycie indeks贸w szko艂y wy偶szej na kierunkach studi贸w powadzonych przez Wydzia艂 Rolnictwa i Biotechnologii oraz Wydzia艂 Hodowli i Biologii Zwierz膮t (UTP w Bydgoszczy). Finalistom gratulujemy sukcesu i 偶yczymy powodzenia w kolejnym etapie konkursu.