Strona g艂贸wna
Najlepsi w wojew贸dztwie Drukuj Email
Wpisany przez Wichrowski
艣roda, 09 grudnia 2015 09:11
Z wielk膮 satysfakcj膮 informujemy, 偶e reprezentacja ch艂opc贸w naszej szko艂y zdoby艂a I miejsce w  IX Turnieju Pi艂ki Siatkowej Szk贸艂 Rolniczych Woj. Kujawsko-Pomorskiego o Puchar Dyrektora Zespo艂u Szk贸艂 Rolniczych w Brodnicy. Turniej odby艂 si臋 03.12.2015r. Jest to ju偶 drugi taki sukces naszej dru偶yny na tak powa偶nej imprezie. W zawodach wzi臋艂o udzia艂 sze艣膰 szk贸艂 z: Brodnicy, Gronowa, Grubna, Jab艂onowa Pomorskiego, Wronia i Golubia-Dobrzynia. Na pocz膮tku rywalizowali艣my w grupie wygrywaj膮c pierwszy mecz z Gronowem 2:0, by w nast臋pnym ulec dru偶ynie gospodarzy 0:2. W naszej grupie rywalizacja by艂a bardzo wyr贸wnana, poniewa偶 w trzecim meczu grupowym Gronowo pokona艂o Brodnic臋 2:0 i o miejscach decydowa艂y ma艂e punkty. Po podliczeniu wszystkich punkt贸w okaza艂o si臋, 偶e w grupie zaj臋li艣my pierwsze miejsce przed Brodnic膮. W p贸艂finale grali艣my z zespo艂em z drugiego miejsca grupy B, czyli z Wroniem, z kt贸rym poradzili艣my sobie w dw贸ch setach, dzi臋ki czemu uzyskali艣my awans do fina艂u turnieju. W meczu o pierwsze miejsce po raz drugi spotkali艣my si臋 z dru偶yn膮 z Brodnicy i rewan偶 za pora偶k臋 w grupie okaza艂 si臋 udany. Po bardzo wyr贸wnanym meczu wygrali艣my 2:0 ( 26:24 i 31:29 ). W tym spotkaniu nasi siatkarze pokazali du偶膮 wol臋 walki i zwyci臋stwa, szczeg贸lnie w drugim secie, gdzie w ko艅c贸wce przegrywali艣my ju偶 18:23, ale dzi臋ki dobrej skuteczno艣ci uda艂o nam si臋 doprowadzi膰 do remisu i wygrania ca艂ego meczu oraz turnieju. Serdecznie gratulujemy!!!