PO呕EGNANIE ABITURIENT脫W '2015 Drukuj Email
Wpisany przez G贸rska
poniedzia艂ek, 04 maja 2015 09:24
"Dzisiaj w szkole, jutro w pracy?"
s艂owa z Pie艣ni naszej Szko艂y sta艂y si臋 w pi膮tek 24. kwietnia my艣l膮 przewodni膮  uroczysto艣ci po偶egnania absolwent贸w klasy IV: Technikum Rolniczego, Technikum Ekonomicznego, Technikum Architektury Krajobrazu i Liceum Dla Doros艂ych. Honorowym go艣ciem na uroczysto艣ci by艂 Starosta Powiatu Golubsko-Dobrzy艅skiego Andrzej Okruci艅ski, kt贸ry wr臋czy艂 nagrody najlepszym abiturientom. W tym roku 18 absolwent贸w otrzyma艂o 艣wiadectwo z wyr贸偶nieniem. Statuetk臋 PRYMUSA ZESPO艁U SZK脫L NR 2 zdoby艂a Sylwia Bolewska z Technikum Ekonomicznego. Nagrody otrzymali r贸wnie偶  ci absolwenci, kt贸rzy w czasie czterech lat nauki godnie reprezentowali  nasz膮 Szko艂臋 na zawodach sportowych.
W oficjalnej i podnios艂ej cz臋艣ci uroczysto艣ci, m艂odzie偶 ofiarowa艂a swoim Nauczycielom kwiaty jako symboliczne podzi臋kowanie za lata trudu wychowawczego. Nie zabrak艂o r贸wnie偶 wzrusze艅 i rado艣ci w czasie kr贸tkiego programu artystycznego, przygotowanego przez uczni贸w m艂odszych klas. Tegorocznym absolwentom gratulujemy uko艅czenia szko艂y i 偶yczymy sukces贸w na egzaminie maturalnym i zawodowym.