AREZ w maratonie Drukuj Email
Wpisany przez Piotrkowski
poniedzia艂ek, 04 maja 2015 06:20
Nasi uczniowie Przemys艂aw Owsianikow, 艁ukasz Markowski, Pawe艂 Karpi艅ski pod opieka nauczyciela Jakuba Piotrkowskiego uko艅czyli w minion膮 niedziel臋 Orlen Warsaw Marathon. Pokonali 42 kilometry i 195 metr贸w. M艂odzie偶 nale偶y do Uczniowskiego Klubu Sportowego AREZ.
Uczniowie do maratonu przygotowywali si臋 od kilku miesi臋cy. Wcze艣niej wzi臋li udzia艂 w biegach kilkukilometrowych oraz p贸艂maratonie 艢w. Miko艂aj贸w w Toruniu.  UKS Arez pozyska艂 do wsp贸艂pracy firm臋 Agrolok, kt贸re wspar艂a organizacyjnie klub przed maratonem. Jakub Piotrkowski pokona艂 tras臋 w czasie - 4h 02 min, Przemys艂aw Owsianikow - 3 h 54 min, 艁ukasz Markowski - 4 h 35 min a Pawe艂 Karpi艅ski - 4 h 57 min. W lipcu biegacze wystartuj膮 m. in. w P贸艂maratonie 艢w. Jakuba w Ciechocinie.