Wiosna 2015 Drukuj Email
Wpisany przez Lisewska
pi膮tek, 27 marca 2015 12:50
W naszej szkole zgodnie z tradycj膮, aktywnie 艣wi臋tujemy nadej艣cie Wiosny. W tym roku Samorz膮d Uczniowski zorganizowa艂 turniej pi艂ki siatkowej mi臋dzy profilami szko艂y. Zgromadzeni na sali uczniowie oraz nauczyciele, gor膮cymi okrzykami dopingowali swych koleg贸w i rado艣nie w wiosennym nastroju wyra偶ali sw贸j entuzjazm, gdy poszczeg贸lne  dru偶yny  zdobywa艂y kolejne punkty. Od samego pocz膮tku dominowa艂a reprezentacja Technikum Rolniczego kt贸ra wygrywaj膮c wszystkie mecze wywalczy艂a pierwsze miejsce w turnieju.  Na kolejnych miejscach uplasowa艂y si臋 zespo艂y Technikum Ekonomiczne  i Technikum Architektury Krajobrazu.  Dyplomy uczestnicz膮cym w turnieju dru偶ynom i zawodnikom wr臋czy艂a przewodnicz膮ca Samorz膮du Uczniowskiego.  Wszystkim zespo艂om serdecznie gratulujemy !