Wyjazd ISTRAIL - NORWEGIA 2015 Drukuj Email
Wpisany przez Dyrektor
poniedzia艂ek, 23 marca 2015 10:19
Wyjazd studyjny do Norwegii zosta艂 zorganizowany przez firm臋 ISTRAIL dla uczni贸w naszej szko艂y. W ramach umowy patronackiej mechanicy pojazd贸w samochodowych przebywali w rejonie TELEMARK. Program wyjazdu obejmowa艂; zwiedzanie norweskich oddzia艂贸w firmy - serwisu Istrail Invest AS, oddzia艂u produkcji Istrail Ulefoss AS a po powrocie do Polski, Istrail SP w Golubiu-Dobrzyniu. Poza tym uczniowie zwiedzali szko艂臋 zawodow膮 NOME VGS w Lunde, w ramach "Open School". Uczniowie Zespo艂u Szk贸艂 Nr 2 poznali technologi臋 produkcji zabud贸w pojazd贸w samochodowych. W rzeczywistych warunkach pracy poznali organizacj臋 firmy oraz standardy i specyficzne wymagania techniczne rynku norweskiego.  Perfekcyjna organizacja wyjazdu przez firm臋 ISTRAIL, umo偶liwia艂 r贸wnie偶 zwiedzanie regionu Telemark, poznanie kultury i historii Norwegii.