XLVIII Rajd Wiosenny Drukuj Email
Wpisany przez Krzykalska
poniedzia艂ek, 23 marca 2015 09:08
Oddzia艂 PTTK w Golubiu Dobrzyniu  w dniu  21.03.2015r. zorganizowa艂 "XLVIII Rajd Wiosenny" z Ciechocina do Golubia-Dobrzynia. Na t臋 wycieczk臋 zdecydowa艂a si臋 te偶 nasza szko艂a. Uczestnikami rajdu byli uczniowie Technikum Ekonomicznego, Rolniczego, Architektury Krajobrazu i Zasadniczej Szko艂y Zawodowej, w sumie 30 uczni贸w z 2 opiekunami Gabriel膮 Kalisk膮 i Joann膮 Krzykalsk膮. Wczesnym rankiem wyjechali艣my autokarem do Ciechocina. Tam rozpocz膮艂 si臋 rajd pieszy. Maszerowali艣my ponad 13 km, podziwiaj膮c uroki wiosennego krajobrazu le艣nego. Oko艂o po艂udnia strudzeni dotarli艣my do Dulnika. Tu nad ogniskiem piekli艣my kie艂baski. Po posi艂ku wsp贸lnie z uczniami innych szk贸艂 ruszyli艣my w dalsz膮 drog臋. Wsp贸lne sp臋dzanie czasu z uczestnikami innych szk贸艂 da艂o nam niebywa艂膮 okazj臋 integrowania si臋 z nowopoznanymi kolegami i kole偶ankami. Z rajdu wr贸cili艣my pe艂ni wra偶e艅, nowych do艣wiadcze艅 i sympatycznych wspomnie艅.