Powiatowy Turniej Pi艂ki Siatkowej Dziewcz膮t i Ch艂opc贸w Drukuj Email
Wpisany przez Kowalska
poniedzia艂ek, 02 lutego 2015 10:42
W dniu 27 stycznia na Stadionie Miejskim odby艂 si臋 Powiatowy Turniej Pi艂ki Siatkowej Dziewcz膮t i Ch艂opc贸w. Turniej zosta艂 otwarty przez Wicestarost臋 Franciszka Gutowskiego, kt贸ry powita艂 uczestnik贸w, go艣ci oraz s臋dzi贸w zawod贸w. W turnieju uczestniczy艂y reprezentacje naszej szko艂y dziewcz臋ta i ch艂opcy oraz Zespo艂u Szk贸艂 nr 1. Z wielk膮 satysfakcj膮 informujemy, 偶e reprezentacja dziewcz膮t naszej szko艂y zdoby艂a I miejsce w turnieju jednocze艣nie awansuj膮c do 膰wier膰fina艂u wojew贸dzkiego. Dru偶yna ch艂opc贸w natrafi艂a na nieco wi臋kszy op贸r przeciwnik贸w. W meczu z reprezentacj膮 z "G贸rki" nasi zawodnicy pokazali bardzo dobr膮 gr臋 przede wszystkim w ataku i bloku. Pomimo zaj臋cia II miejsca w turnieju mecz by艂 bardzo na wysokim i wyr贸wnanym poziomie i przysporzy艂 wiele emocji. Ka偶da dru偶yna uczestnicz膮ca w turnieju otrzyma艂a z r膮k pani Inspektor O艣wiaty Agnieszki Matyjasik puchary i dyplomy, pogratulowa艂a wszystkim uczestnikom osi膮gni臋tych wynik贸w 偶ycz膮c im dalszych sukces贸w sportowych. Gratulujemy i Serdecznie Dzi臋kujemy Naszym Zawodniczkom i Zawodnikom. Zwyci臋zcom 呕yczymy Powodzenia w Dalszych Eliminacjach.
Reprezentanci Szko艂y
Dziewcz臋ta : Modrzejewska Luiza, Wici艅ska Monika, Muchewicz Magdalena, Jadzi艅ska Agnieszka, K臋prowska Dominika, Nowi艅ska Agata, St臋pnik Paulina, Gutkowska Dorota, Modrzejewska Anita, Iglewska Julia, Milarska Hanna.
Ch艂opcy: Burak Andrzej, Pietrkiewicz Jakub, Chojnicki Wojciech, Afelt Mateusz, Marcinkowski Krzysztof, Rutkowski Adam, Kr贸l Patryk, Skrzeszewski Rados艂aw, Rutkowski Przemys艂aw