STUDNI脫WKA 2015 Drukuj Email
Wpisany przez Szynkiewicz
sobota, 24 stycznia 2015 12:42
W ubieg艂膮 sobot臋 uczniowie klas maturalnych oraz ich Rodzice zorganizowali tradycyjny bal studni贸wkowy. W otwieraj膮cym uroczysto艣膰 przem贸wieniu maturzy艣ci gor膮co powitali zebranych Go艣ci. Nie zabrak艂o serdecznych podzi臋kowa艅 dla Kadry Kierowniczej, Grona Pedagogicznego i Rodzic贸w, kt贸rzy  wspierali m艂odzie偶 w trudnym procesie dorastania. Uczniowie zapewnili, 偶e w doros艂ym 偶yciu b臋d膮 piel臋gnowa膰 warto艣ci moralne i patriotyczne, wpajane im przez Rodzic贸w i Nauczycieli.  S艂owa uznania  i wdzi臋czno艣ci  dla Dyrekcji i wszystkich nauczycieli wyrazi艂a tak偶e w imieniu wszystkich Rodzic贸w Pani Iwona Warlikowska. Dyrektor Szko艂y w swoim przem贸wieniu podkre艣li艂 m.in. , 偶e studni贸wka w symboliczny spos贸b 艂膮czy trzy zawody: rolnik贸w, architekt贸w krajobrazu oraz ekonomist贸w. Nast臋pnie otworzy艂 uroczysto艣膰 tradycyjnym polonezem. Wspania艂a, pe艂na radosnej energii, zabawa trwa艂a a偶 do 艣witu.