UKULTURALNIAMY SI臉 w Szafarni Drukuj Email
Wpisany przez G贸rska
czwartek, 22 stycznia 2015 19:54
W Zespole Szk贸艂 nr 2 zako艅czyli艣my I semestr. W ramach zaj臋膰  pozaszkolnych m艂odzie偶 i nauczyciele naszej Szko艂y, dzi臋ki wsp贸艂pracy z O艣rodkiem Chopinowskim w Szafarni, uczestniczyli w pi臋ciu koncertach. Rozpocz臋li艣my "Zaduszkami bluesowymi" 26 pa藕dziernika 2014r.. Nast臋pne dwie grupy w niedzielne popo艂udnia  wys艂ucha艂y koncert贸w z muzyk膮 XIX w. i recytacj膮 wierszy Ga艂czy艅skiego i ks. Twardowskiego. Listopadowe koncertowanie zako艅czyli艣my "Jesiennymi snami o wolno艣ci". Arty艣ci zwr贸cili uwag臋 s艂uchaczom, 偶e listopad to "czas obcowania z najbli偶szymi, rodzinnymi przodkami, ale te偶 czas zadumy nad histori膮 i losem wsp贸lnoty". Uczniom i nauczycielom ( Pani Sulkowskiej, Pani Mikrut, Pani Lisewskiej, Pani Kaliskiej) dzi臋kujemy, 偶e zechcieli skorzysta膰 z oferty na ciekawe sp臋dzenie wolnego czasu.
Wszystkim, kt贸rym zale偶y na wszechstronnym rozwoju, szczeg贸lnie w wymiarze kulturalnym przypominamy, 偶e kolejny koncert ("Wiecz贸r z Mozartem") planowany jest w niedziel臋 8 lutego 2015r. Oferta O艣rodka Chopinowskiego w Szafarni dost臋pna jest na folderach wy艂o偶onych na stoliku na korytarzu w budynku A. Zainteresowanych najbli偶szym koncertem prosimy o kontakt z Pani膮 G贸rsk膮. Serdecznie zapraszamy!