WIEDZA O BEZPIECZE艃STWIE I ERGONOMII W ROLNICTWIE Drukuj Email
Wpisany przez 艢wiadek
wtorek, 16 grudnia 2014 19:32
II miejsce Kamila
W dniu 04.12.2014 r. w O艣rodku Doradztwa Rolniczego w Minikowie odby艂 si臋 Konkurs Wiedzy o Bezpiecze艅stwie i Ergonomii w Rolnictwie. Konkurs organizowany jest przez Kas臋 Rolniczego Ubezpieczenia Spo艂ecznego i na sta艂e wpisa艂 si臋 do harmonogramu imprez w kt贸rych uczestnicz膮 nasi uczniowie. W tym roku w konkursie startowa艂o dw贸ch naszych uczni贸w: Mateusz Sznajder i Kamil Tokarski z klasy IV Technikum Rolniczego. Po pierwszym etapie, kt贸ry polega艂 na rozwiazaniu testu teoretycznego sk艂adaj膮cego si臋 z 30 pyta艅 do drugiej tury zakwalifikowa艂 si臋 Kamil Tokarski. W drugiej cz臋艣ci trzeba by艂o udzieli膰 wyczerpuj膮cych odpowiedzi na dwa pytania problemowe i znale藕膰 najwi臋cej uchybie艅 zwi膮zanych z bezpiecze艅stwem w prezentowanych zestawach maszyn rolniczych. Po wyr贸wnanej rywalizacji Kamil Tokarski ostatecznie zaj膮艂 drugie miejsce. Finali艣cie serdecznie gratulujemy i 偶yczymy dalszych sukces贸w.