M艁ODZIE呕 DLA HISTORII REGIONU Drukuj Email
Wpisany przez Wi艣niewski
wtorek, 09 grudnia 2014 12:25
Tradycyjnie z okazji Narodowego 艢wi臋ta Niepodleg艂o艣ci w urz臋dzie miasta odby艂a si臋 promocja folderu z cyklu "Ocali膰 od zapomnienia". Tym razem m艂odzie偶 z naszej szko艂y, przy wsp贸艂pracy Stowarzyszenia 艢wi臋tego Huberta oraz Miejskiej i Powiatowej Biblioteki Publiczn膮 im. F. K. Malinowskiego w Golubiu-Dobrzyniu opisa艂a i sfotografowa艂a dwory i pa艂ace naszego regionu. Przedsi臋wzi臋cie wspar艂 Urz膮d Marsza艂kowski w Toruniu. W folderze znalaz艂y si臋 prace kilkunastu uczni贸w Zespo艂u Szk贸艂 nr 2 w Golubiu-Dobrzyniu. Dwory i pa艂ace opisali: Dorota Gutkowska, Monika B膮kowska, Marcin Gr臋bocki, Jacek Ma膰kiewicz, Dominika K臋prowska, Hanna Milarska, Magdalena Kaszuba, Joanna Szwaracka, Magdalena Rykaczewska, Ma艂gorzata Marcinkowska, Pawe艂 Cichocki, Jowita Wnuczy艅ska. Nad ca艂o艣ci膮 czuwa艂 nauczyciel historii  Szymon Wi艣niewski.