OTACZAJ膭CY NAS 艢WIAT Drukuj Email
Wpisany przez Lisewska
czwartek, 27 listopada 2014 12:37
Wzorem poprzednich lat w Zespole Szk贸艂 nr 2 powsta艂a wystawa fotograficzna,  tym razem pod tytu艂em "Otaczaj膮cy nas 艣wiat". Wykonywanie zdj臋膰 prowadzi do rozwijania wyobra藕ni i wra偶liwo艣ci jak r贸wnie偶 wyra偶ania w艂asnej kreatywno艣ci. Podstawowym  celem  wystawy by艂o rozbudzanie zainteresowa艅 pi臋knem i bogactwem najbli偶szego 艣rodowiska przyrodniczego.  Ekspozycja jest dzie艂em uczni贸w-pasjonat贸w fotografii,  kt贸rzy dostrzegaj膮  jak unikatowy jest krajobraz je艣li spojrzy si臋  przez obiektyw i uchwyci jego pi臋kno. M艂odzie偶 bardzo ch臋tnie sk艂ada艂a swoje prace z kt贸rych powsta艂a ciekawa wystawa. Wszystkim fotografom serdecznie gratulujemy pomys艂owo艣ci. Efekty pracy uczni贸w mo偶na r贸wnie偶 zobaczy膰 w galeriach umieszczonych na stronie.