EGZAMIN MATURALNY Drukuj Email
Wpisany przez Dyrektor
sobota, 15 listopada 2014 10:13
Uczniowie technikum sobotnie przedpo艂udnie sp臋dzili na pr贸bnym egzaminie maturalnym. Zgodnie z procedurami CKE oraz tradycj膮 szko艂y, maturzy艣ci punktualnie o 9:00 rozpocz臋li egzamin pisemny z j臋zyka obcego nowo偶ytnego. Egzamin zosta艂 przygotowany przez naszych Nauczycieli i obejmowa艂 egzamin pisemny z j臋zyka angielskiego i j臋zyka niemieckiego. Kolejne egzaminy pr贸bne obejmowa膰 b臋d膮 j臋zyk polski, matematyk臋 oraz przedmioty dodatkowe.
Egzamin w pe艂nej gali stworzy艂 rzeczywista atmosfer臋 matury. Wywo艂a艂 wiele u艣miechu ale r贸wnie偶 maturalny stres z wiernym towarzystwem uczniowskiej refleksji. Egzamin pr贸bny stanowi r贸wnie偶, wa偶ny element sprawdzianu procedur obowi膮zuj膮cych w szkole podczas egzaminu dojrza艂o艣ci w maju 2015r.