O PUCHAR DYREKTORA Drukuj Email
Wpisany przez Piotrkowski
艣roda, 22 pa藕dziernika 2014 11:43
Jak co roku w pa藕dzierniku rozgrywane s膮 w naszej szkole wewn膮trzszkolne rozgrywki w grach zespo艂owych. W pi臋kne,  pi膮tkowe przedpo艂udnie do rywalizacji stan臋艂y cztery dru偶yny ch艂opc贸w i dwie dziewcz膮t. Panowie walczyli o Puchar Dyrektora w pi艂k臋 no偶n膮 a panie w pi艂k臋 koszykow膮. Organizatorami imprezy byli nauczyciele wychowania fizycznego ZS nr2.
Rywalizacja przebiega艂a w przyjemnej atmosferze, oby艂o si臋 bez kar i kontuzji, za co bardzo uczestnikom dzi臋kujemy. W rywalizacji ch艂opc贸w najlepsi okazali si臋 pi艂karze zasadniczej szko艂y zawodowej, trzeci raz z rz臋du, drugie miejsce zaj臋艂a dru偶yna technikum rolniczego, trzeci uko艅czyli uczniowie technikum ekonomicznego a czwarte technikum architektury krajobrazu. W zawodach dziewcz膮t najlepszymi koszykarkami okaza艂y si臋 uczennice technikum ekonomicznego, za nimi uplasowa艂y si臋 zawodniczki zasadniczej szko艂y zawodowej przed dru偶yn膮 technikum architektury krajobrazu.
Wszystkim uczestnikom i kibicom dzi臋kujemy za udzia艂, gratulujemy umiej臋tno艣ci i zapraszamy na kolejn膮 edycj臋 ju偶 za rok.