Dzie艅 Edukacji Narodowej Drukuj Email
Wpisany przez Kijewska
czwartek, 16 pa藕dziernika 2014 13:46
W poniedzia艂ek 13 pa藕dziernika 2014 r. w Domu Kultury nauczyciele, pracownicy administracji i obs艂ugi oraz uczniowie Zespo艂u Szk贸艂 nr 2 uroczy艣cie 艣wi臋towali Dzie艅 Edukacji Narodowej. Obchody tego wa偶nego dla o艣wiaty 艣wi臋ta rozpocz臋li艣my wprowadzeniem Sztandaru Szko艂y oraz od艣piewaniem Hymnu Narodowego. Po powitaniu go艣ci nast膮pi艂o wr臋czanie kwiat贸w nauczycielom z kadr膮 kierownicz膮 na czele oraz pracownikom administracyjnym. Uczniowie dzi臋kowali pedagogom za ich zaanga偶owanie i trud w艂o偶ony w proces kszta艂cenia m艂odych umys艂贸w oraz za prowadzenie ich trudn膮 drog膮, jak膮 jest dorastanie. M艂odzie偶 偶yczy艂a wszystkim pracownikom o艣wiaty wielu sukces贸w w 偶yciu prywatnym i zawodowym oraz satysfakcji z wzajemnej wsp贸艂pracy. W dalszej cz臋艣ci uroczysto艣ci Pan Dyrektor z艂o偶y艂 wszystkim pracownikom i uczniom szko艂y serdeczne 偶yczenia. Wa偶nym punktem wyst膮pienia Pana Dyrektora by艂o przyznanie nagr贸d nauczycielom, kt贸rzy wyr贸偶nili si臋 osi膮gni臋ciami dydaktycznymi i wychowawczymi. Nast臋pnie w poczet spo艂eczno艣ci uczniowskiej zostali przyj臋ci uczniowie klas pierwszych, kt贸rzy  w uroczystej atmosferze 艣lubowali na Sztandar Szko艂y m.in., 偶e b臋d膮 godnie reprezentowa膰 szko艂臋 i ceni膰 tradycyjne warto艣ci. Po 艣lubowaniu nast膮pi艂o uroczyste od艣piewanie Hymnu Szko艂y. Po cz臋艣ci oficjalnej uczniowie zaprezentowali przedstawienie, pt. "Szkolny Straszny Dw贸r". Spektakl zosta艂 gor膮co przyj臋ty, a wysi艂ki aktor贸w nagrodzone gromkimi brawami. Wszystkim nauczycielom, pracownikom administracji i obs艂ugi oraz uczniom z okazji Dnia Edukacji Narodowej jeszcze raz sk艂adamy najlepsze 偶yczenia.