INTEGRACJA klas pierwszych Drukuj Email
Wpisany przez Wi艣niewska
艣roda, 01 pa藕dziernika 2014 11:30
Sta艂o si臋 tradycj膮 naszej szko艂y, 偶e w miesi膮cu wrze艣niu nowego roku szkolnego organizowane s膮  zaj臋cia integracyjne dla klas I. W tym roku szkolnym zaj臋cia odby艂y si臋 w ramach projektu "Szko艂a sukcesu zawodowego IV" w dniach 22-23-24-29-30 wrzesie艅. Miejscem integracji by艂y tereny Szko艂y rycerskiej w  Golubiu-Dobrzyniu. Zaj臋cia integracyjne by艂y organizowane dla ka偶dej I klasy osobno i trwa艂o 8 godzin. Prowadzi艂a je pani Renata Baw贸艂 - psycholog z Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Golubiu-Dobrzyniu. Obecni r贸wnie偶 byli wychowawcy klas I i pedagog szkolny pani Barbara Wi艣niewska.
Dzi臋ki tym zaj臋ciom uczniowie mieli mo偶liwo艣膰  nie tylko wzajemnego poznania si臋, ale r贸wnie偶 poznania samego siebie. Podczas 膰wicze艅, gier i zabaw dowiedzieli si臋 o mocnych i s艂abych stronach, zainteresowaniach, celach, marzeniach nie tylko swoich, ale r贸wnie偶 koleg贸w i kole偶anek z klasy. R贸偶ne sytuacje w jakich si臋 znale藕li - w dodatku w warunkach pozaszkolnych, wp艂yn臋艂y na bardzo mi艂膮 i sympatyczn膮 atmosfer臋. Uczniowie byli bardzo otwarci wobec siebie. Ta spontaniczno艣膰 budzi艂a wiele 艣miechu i rado艣ci, podczas kt贸rej uczniowie najbardziej integrowali si臋 ze sob膮.  Uczniowie w ramach zaj臋膰 otrzymali r贸wnie偶 dwa posi艂ki. Pogoda -  aczkolwiek kapry艣na w tym roku, pyszne jedzenie i dobra zabawa sprawi艂y, 偶e uczniowie w wybornych humorach wr贸cili do szko艂y. Na pewno zaj臋cia b臋d膮 im si臋 dobrze kojarzy艂y z pocz膮tkiem edukacji w ZS nr 2.
Projekt wsp贸艂finansowany przez Uni臋 Europejsk膮 w ramach Europejskiego Funduszu Spo艂ecznego